تصویر : https://rozup.ir/view/3422941/+336598.jpg تصویر : https://rozup.ir/view/3650611/1255103454.jpg تصویر : https://rozup.ir/view/3650610/7599375747.jpg تصویر : https://rozup.ir/view/3650608/9602038658.jpg تصویر : https://rozup.ir/view/3650607/4609671377.jpg تصویر : https://rozup.ir/view/3650606/4016313514.jpg آپلود عکس

آموزش اکستنشن مژه مگا والیوم/کرج/هشتگرد/نظرآباد
  • شکیبا بیوتی در : کرج / هشتگرد / نظرآباد آماده خدمات میباشد

اکستنشن مژه چیست ؟

اکستنشن از تار های ساخته شده است که ترکیبات آن از جنس مو بوده و این مو ها میان مژه های فرد قرار می گیرد .

به هر چشمی می توان مژه های مصنوعی را چسباند که این مژه ها معمولا از الیاف مصنوعی و ابریشم ساخته شده است و در اندازه های مختلف تولید و در دسترس عموم قرار می گیرد .

اکستنشن مژه دارای ضخامت های مختلف بوده و هر یک از آن ها مناسب چشم های افراد است .

یکی از وظایفی که مژه کار بر عهده دارد این است که اکستنشن مژه را متناسب با نیاز و ابعاد چشم و پلک آماده کند تا فرد با باز و بسته کردن چشم ها بتواند وزن مژه و چگالی آن را تحمل کند و برایش مشکلی پیش نیاید .

تعیین این که چه مژه ای برای چه فردی مناسب است باید به عهده فرد متخصص قرار دهید تا بهترین انتخاب را برای شما داشته باشد .

در این روش مژه های اضافه تک به تک در لا به لای مژه های پلک بالایی فرد قرار می گیرد و با یک چسب مخصوص آن ها را می چسبانند ، با انجام این کار مژه های فرد پر پشت می شود و دیگر نیازی به آرایش و ریمل و مژه مصنوعی نداربد .

مراحل انجام کار اکستنشن مژه

برای انجام این کار فرد باید دراز بکشد و چشم های خود را به طور کامل ببندد و فرد زیر مژه های خود را پارچه ای تمیز بیاندازند .

نوک مژه های خود را یک میلی متر به چسب آغشته کنید و در گوشه خارجی چشم که لازم است مژه ها را متراکم تر و بلند تر باشند قرار دهید .

پس تمام شدن کار با استفاده از یک برس مژه ، مژه های خود را شانه کنید و با یک لوسیون پاک کننده آرایش و پنبه روی پلک و مژه ها را شسته و به آرامی چسب های آن را بکنید .

مژه های کاشته شده به مدت 3 الی 4 هفته دوام دارند اما  طول این مدت به نوع مژه های طبیعی شما و سرعت آن ها وابسته است .

هر چند روز یک بار برای ترمیم مژه های خود به سالن هی زیبایی برای اکستنشن مژه مراجعه کنید .

در صورت انجام اکستنشن برای پاک کردن آرایش چشم های خود از ژل های شست و شو استفاده کنید و با دستمال ترم به صورت آهسته مژه های خود زا تمیز کنید . برای شست و شو پوست صورت خود از شامپو بچه استفاده کنید .

اکستنشن مژهکلاسیک : 

در این روش اکستنشن مژه ، مژه های مصنوعی مجزا و به صورت یکی یکی با استفاده از یک چسب روشن و یا مشکی مخصوص کاشت مژه ، مژه های مصنوعی را به پلک های شما می چسبانند .

دوام مژه ها در این روش کاشت 4 تا 6 هفته است که معمولا برای هر چشم می توان از 60 تا 80 مژه استفاده کرد .

جنس مژه های مخصوص اکستنشن می تواند از جنس موی انسان ، موی سمور ، موی اسب و فیبر های مصنوعی و یا ابریشم باشد .

استفاده از موهای حیوانات برای فرد اصلا توصیه نمی شود زیرا نمی توان از پاکیزه بودن و استریل بودن آن ها اطمینان داشت .

علاوه بر این موضوعات مژه هایی که از موی اسب و یا حیوانات دیگر ساخته می شوند احتمال حساسیت در آن ها بسیار بالا است .

اکستنشن مژه والیوم و یا همان سه بعدی : 

در این روش به هر تار مژه های طبیعی فرد بین 2 تا 5 تار مژه ابریشمی بسیار نازک و سبک چسبده می شود که البته تعداد آن ها با در نظر گرفتن ضخامت و قدرت تحمل مژه های طبیعی فرد مشتری بستگی دارد .

جالب است این نکته را بدانید که اکستنشن مژه والیوم هم سبک تر از اکستنشن کلاسیک می باشد و هم سبک تر از آن است .

اکستنشن مژه مگا والیوم : 

این روش برای افرادی که مژه های پر پشت و کاملا مشکی دوست دارند مناسب است .

در این روش می توان از حجم بیشتری از مژه های ابریشمی استفاده کرد و در این روش با توجه به ضخامت و قدرت تحمل مژه مشتری بین 7 تا 12مژه ابریشمی روی هر مژه مورد استفاده قرار می گیرد .

محل تبلیغات

سرور راک استار اِم تی اِی

سرور راک استار اِم تی اِی

هومکا

دانلود اتوماتیک از فری پیک

هدایت به بالای صفحه