تصویر : https://rozup.ir/view/3422941/+336598.jpg تصویر : https://rozup.ir/view/3650611/1255103454.jpg تصویر : https://rozup.ir/view/3650610/7599375747.jpg تصویر : https://rozup.ir/view/3650608/9602038658.jpg تصویر : https://rozup.ir/view/3650607/4609671377.jpg تصویر : https://rozup.ir/view/3650606/4016313514.jpg آپلود عکس

هر آنچه لازم است در مورد کراتین مو بدانید
  • شکیبا بیوتی در : کرج / هشتگرد / نظرآباد آماده خدمات میباشد

هر آنچه لازم است در مورد کراتین مو بدانید!

بسیاری از افراد در مورد کراتین مو اطلاعات کمی دارند از این رو بازار شایعات و حرف های اغراق آمیز در این مورد، حسابی داغ است.

قبل از اینکه به فکر انجام کراتین باشید لازم است تا در مورد آن اطلاعاتی کسب کنید. به این ترتیب از قبل می دانید چه چیزی اتفاق می افتد و تا حد زیادی، انتظارات معقولانه تری خواهید داشت.

کراتین یک روش درمانی برای موهای آسیب دیده است. اگر موها در اثر شرایط محیطی دچار صدماتی شده، با مواد کراتینه می توانید تا حد زیادی، سلامت موها را باز گردانید.

در نظر داشته باشید که کراتین مو یک روش جادویی نیست و آرایشگرتان معجزه نمی کند. مادامی که همان روش های اشتباه قبل را انجام بدهید، موهای جدیدتان هم دوباره با همین مشکلات درگیر خواهد شد.


درمان کراتینه چیست و روند کار چگونه است؟

پروتئین ضامن سلامت و درخشش موها است. کراتین نیز نوعی پروتئین محافظ برای پوست، مو و ناخن است. تحت شرایط خاص، ساختار پروتئین مو دچار آسیب می شود.

برای مثال وقتی مدت های زیادی بدون کلاه یا شال در معرض آفتاب هستید، موها آسیب می بیند.

همچنان وقتی موها را با مواد دکلره، چندین درجه روشن تر از حالت طبیعی، رنگ می کنید نیز ساختار پروتئین ساقه مو، خدشه دار می شود. از 3 طریق می توان پروتئین مورد نیاز موها را تامین کرد.


الف- کراتینه کردن مو به روش سالنی

خدمات کراتین درمانی از روش های موثر برای بهبود کیفیت موهای آسیب دیده است که در سالن های زیبایی مو انجام می شود.

در این شیوه، آرایشگرتان با تخصص و مهارتی که دارد از مواد مخصوص کراتینه کردن موها استفاده می کند. نتیجه کار با این مواد عالی است اما مهارت آرایشگر و روش صحیح اجرای کراتین نیز شرط اصلی در رضایت مشتری است.

پس از کراتینه کردن مو سالنی شاهد موهایی لخت و صاف می شوید. این موهای زیبا و براق تا مدتی به همین کیفیت باقی می مانند اما به مرور، با بلند شدن موها دوباره نیاز به ترمیم کراتین است.

پس از یک دوره استراحت می توانید مجدد از کراتین مو استفاده کنید و در این مورد محدودیتی وجود ندارد.

ب- محصولات آرایشی-بهداشتی حاوی کراتین مو

شرکت های تولید کننده آرایشی و بهداشتی، محصولات حاوی کراتین متفاوتی را به بازار عرضه کرده اند.

از انواع شامپوهای کراتینه گرفته تا ماسک مو و سرم موی کراتین که به عنوان مکمل برای محافظت از موهای دمیج و رنگ شده، استفاده می شوند.

استفاده از این محصولات ساده است طریقه مصرف روی برچسب قوطی نوشته شده است.

البته محصولات حاوی کراتین نمی توانند به اندازه کراتین درمانی در سالن زیبایی، موها را صاف و لخت بکنند.

اگر میزان آسیب به موها کمتر است و یا به دنبال راهی برای پیشگیری از آسیب به مو هستید، محصولات حاوی کراتین انتخاب خوبی است.

محل تبلیغات

سرور راک استار اِم تی اِی

سرور راک استار اِم تی اِی

هومکا

دانلود اتوماتیک از فری پیک

هدایت به بالای صفحه